IX Edycja: Wyniki

Standardowo z lekkim opóźnieniem ale chyba „Euro 2012” wyjaśnia wszystko :)

Tym razem wybór był stosunkowo prosty. Zgłosiliście co prawda bardzo wiele katalogów z których wybrałem 10-15 najładniejszych jednak znaczna większość z nich posiadała bardzo zbliżone do siebie templatki znanego autorstwa. Tylko kilka zaprezentowało coś oryginalnego. Zaczynajmy:

  • 1 miejsce: dodaj-strone.com.pl – o ile pod względem designu w poprzednich edycjach były ładniejsze katalogi to raczej trudno byłoby znaleźć inny tak drobiazgowo dopracowany. Nagroda za całkowicie przemeblowany układ strony, gruntownie zmieniony domyślny plik CSS, ostylowane pola formularza wraz z podpowiedziami, inne okienko reklamowe, zmienione „gwiazdki” systemu oceniania, a także fajne boxy facebooka i gg. Po prostu widać że komuś się chciało :)
  • 2 miejsce: kafirm.pl – jak wyżej tylko w nieco prostszej wersji. Bardzo bogaty „firmowy”  formularz dodawania wpisu wraz z wyczerpującymi podpowiedziami. Taki katalog „nie zginie”.
  • 3 miejsce: wibe.pl – chyba najładniejszy z tych kilkunastu wiadomego pochodzenia…

Dziękuję wszystkim uczestnikom, gratuluję zwycięzcy któremu zaraz przyznam nagrodę a wyróżnionych zapraszam na kontakt@seokatalogi.pl – podam linki do zakupu z bonusem.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkurs. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *