SEOKatalog – poprawka PHP 5.6, świąteczna zniżka -50% i coś jeszcze

Witam, chciałbym przekazać Państwu kilka istotnych informacji:

1. SEOKatalog został właśnie dostosowany do wersji PHP 5.5/5.6. Użytkownicy skryptu w wersji 1.5, którzy w ostatnim czasie mieli problem z działaniem swoich katalogów, proszeni są o pobranie dowolnej paczki instalacyjnej (seokatalogi.pl -> zakładka Mój panel), a następnie skopiowanie na FTP następujących plików:

  • cały folder /admin/
  • cały folder /ajaxstarrater/
  • cały folder /includes/
  • cały folder /phpmailer_v5.1/
  • plik index.php z głównego folderu ze skryptem

Ewentualne błędy które przeoczyłem proszę mi zgłaszać na kontakt@seokatalogi.pl – będę poprawiał na bieżąco.

Użytkownicy skryptu na serwerach z PHP 5.4 lub niższym NIE MUSZĄ (póki co) wgrywać powyższej poprawki.

Przypominam, że użytkownicy skryptu w wersji 1.42 lub starszej powinni wykonać pełną aktualizację przez PA -> Optymalizacja -> Sprawdź aktualizacje.

—-

2. Do dnia 31.01.2015 obowiązuje świąteczna zniżka w czasie której wszystkie ceny licencji zostały obniżone aż o 50% tj.:

  • 60 PLN netto (73,80 PLN brutto) – 1 licencja
  • 240 PLN netto (295,20 PLN brutto) – 10 licencji
  • 480 PLN netto (590,40 PLN brutto) – 25 licencji

Jest to zarazem pierwsza i ostatnia tak duża zniżka na SEOKatalog z powodów opisanych niżej.


—-

3. Z przykrością muszę poinformować, że po ponad 5 latach działalności zmuszony jestem tymczasowo zawiesić moją firmę, a tym samym sprzedaż SEOKatalogu. Zawieszenie działalności nastąpi od dnia 01.02.2015 i potrwa minimum rok. Powyższa oferta jest więc ostatnią okazją by zainteresowani mogli nabyć licencje „na zapas”.

Jednocześnie uspokajam, że NIE PORZUCAM projektu. Strona projektu nie zniknie, licencje nie wygasną, a w razie konieczności nadal będą wydawane poprawki bezpieczeństwa oraz dostosowujące skrypt do nowych wersji PHP.

Nowe funkcjonalności skryptu pojawią się jednak dopiero w momencie przeniesienia SEOKatalogu na nowy silnik w wersji 2.0, co nastąpi wraz z premierą nowych skryptów nad którymi obecnie pracuję. Oczywiście aktualizacja dla dotychczasowych użytkowników będzie bezpłatna.

Tym nieco smutnym zakończeniem chciałbym Wam jeszcze życzyć beztroskich świąt Bożego Narodzenia i samych sukcesów w Nowym Roku.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Administracja i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.