VI Edycja: Wyniki

Kończymy kolejną edycję naszego konkursu na „najbardziej wypieszczony SEOKatalog”. Prezenty otrzymują:

  1. miejsce: spiskatalogow.org – elegancka templatka, niestandardowy slider, moduł oceniania w liście wpisów (a to wcale łatwe do zrobienia nie jest :P) oraz bardzo interesujące wykorzystanie modułu mapki województw jako mapki skryptów
  2. miejsce: aliweb.pl – wystrzałowa grafika, co prawda wielu twierdziło że znaleziona w sieci ale jej zakodowanie pod SEOKatalog też wymagało cierpliwości i pomysłowości
  3. miejsce: askway.biz – przykład na to że nie trzeba tworzyć pięknego szablonu żeby katalog wyglądał profesjonalnie

Gratuluje zwycięzcom, zaraz przyznam swoją nagrodę a co do pozostałych to proszę o kontaktowanie się na kontakt@seokatalogi.pl – będę kierował do Kojotka (uwaga czas oczekiwania na nagrodę może trochę potrwać bo z tego co wiem Kojotek jest na urlopie) w celu odbioru pozostałych nagród.

Ogólnie ta edycja była chyba jedną z najsłabszych – mnóstwo stron zgłoszonych do konkursu z czego może jedynie 5-6 katalogów ze sobą konkurowało… reszta to albo standardowe skórki ze zmienioną kolorystyką albo fajny header ale reszta standardowa.

W związku z tym postanowiłem dać Wam w następnej edycji nieco więcej czasu na stworzenie unikatowych katalogów – zgłoszenia stron do VII  edycji będą trwać 6 zamiast 3 miesięcy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkurs i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.