VIII Edycja: Wyniki

Na wstępie przepraszam że wyniki są dzień później niż nakazywał regulamin ale zgłoszonych stron było tak wiele że przejrzenie każdej z osobna zajęło mi nieco więcej czasu. Katalogi przeglądałem „od góry” czyli zaczynając od tych które zdobyły najwięcej Waszych (a raczej botów :P) głosów i tak po setnym katalogu straciłem nadzieję że znajdę coś „extra” jak w poprzednich edycjach. Na szczęście myliłem się ponieważ na samiutkim końcu znalazłem to:

  • dodaj-firme.com.pl – jest to chyba najładniejszy SEOKatalog jaki widziałem i swoją dbałością o szczegóły wyprzedził moim zdaniem (dotychczas stawiany przeze mnie na wzór) katalogujemy.net. W zasadzie nie mam się do czego przyczepić – może irytują tyle te puste pola przy formularzu komentarza na podstronie wpisu ? Może nie ostylowane pola formularza przy dodawaniu wpisu ? Ale nie bądźmy czepialscy… 😛

Zwycięzca znany a 2 wyróżnienia kieruję do:

  • 3db.pl – wiem, wiem takie coś podobne już było w poprzedniej edycji. Złośliwi mogą nawet pewnie podać ksywkę grafika ale… czyż nie jest ładny ? Ale to „Witamy w 3db.pl – najnowszym polskim projekcie SEO mającym na celu stworzenie profesjonalnego skryptu” proszę zmienić czym prędzej! :)
  • paladyn.net – racja nie jest piękny, raczej graficznie toporny ale wśród wielu bliźniaczo powielonych skórek chciałem wyróżnić kogoś komu chciało się nieco „przemeblować” położenie boxów m.in. z strukturą kategorii lub komu chciało się zamontować inny system okienka reklamowego.

Dziękuję wszystkim uczestnikom, gratuluję zwycięzcy któremu zaraz przyznam nagrodę a wyróżnionych zapraszam na kontakt@seokatalogi.pl – podam linki do zakupu z bonusem. Jutro otworzę zapisy na kolejną edycję a wyniki w połowie przyszłego roku już na pewno na wersji 1.5 która jest „prawie” gotowa.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkurs. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „VIII Edycja: Wyniki

  • Dzięki za wymienione katalogi. Taki katalog na który ktoś poświęcił czas i pieniądze na szablon ma jakąś przyszłość i to do takich właśnie warto dodawać swoje strony :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *