FAQ: Jak zrobić by wpis jeśli nie został przedłużony po upływie określonego czasu był na stałe usuwany z katalogu ?

Taką funkcjonalność możemy stworzyć półautomatycznie. W PA -> Konfiguracja -> Grupy wpisów – tworzymy sobie prywatną (czyli widoczną tylko dla admina) grupę DO USUNIĘCIA

Następnie w grupach z których wpisy przy braku przedłużenia mają być usuwane ustawiamy pola ilość dni i grupę alternatywną na wcześniej utworzoną DO USUNIĘCIA

Raz na jakiś czas przy moderacji nowych wpisów możemy w ten sposób wygasłe wpisy usunąć ustawiając dodatkowo jako powód informację o „braku przedłużenia wpisu”.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Instrukcja, Panel Administracyjny i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „FAQ: Jak zrobić by wpis jeśli nie został przedłużony po upływie określonego czasu był na stałe usuwany z katalogu ?

  • Witam ponownie. Tym razem mam pytanie nieco z innej beczki. Niestety jestem lekko mówiąc niezbyt okiełznany ze strukturą bazy danych katalogu oraz jej całym silnikiem, a tym bardziej ze znajomością PHP też u mnie nie za dobrze. Prosiłbym jednak o radę, poradę jak zrobić podstronę na której wyświetlane będą wpisy sortowane po ocenie moderatora. Aktywnie oceniam wpisy w moim katalogu i chciałbym posiadać podstronę, która nagrodziła by właścicieli najładniejszych i najciekawszych wg. mnie stron dodatkową mocą linku z właśnie tej strony. Link na podstronie prowadziłby do podstrony dobrze ocenionej strony w moim katalogu. Podstrona wyświetlała by tylko wpisy od oceny 10 do 7 wraz z podziałem na kategorie (strony z oceną 10, strony z oceną 9 itd itd). Czy byłby ktoś takie coś w stanie zrobić? Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *